Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16 Kasım 2019, 20:28   #1
IF
IF Yönetim

Bölüm Kuralları

Reklam

Saygıdeğer IRCForumu.Net kullanıcıları;

"Yeni Sunucu Radyoları" bölümüne ileti ekleyecek kullanicilar'in dikkatine![/B]

• Konu acarken kullanacağınız konu başlığı ve mesajın içeriğine dikkat ediniz ve kurallara uygun olarak şablon oluşturunuz.

• Diğer Başlıkları eleştirirken tatlı dil kullanınız, saygı cervecesi icinde görüslerinizi bildirebilirsiniz.

• Bu bölüme "Yeni Sunucu Radyoları" konusu haricindeki gelişmeleri yazmayiniz.

• Polemik yaraticak başlıklar'dan lütfen kacininiz, unutmayin hepimiz ayni amac için çalışıyoruz.

• NOT:Kendinize nasil davranilmasini istiyorsaniz, lütfen başkalarınada o şekilde davraniniz..

• BİLGİ: Kurallarimiz açık ve nettir, uymayan arkadaşlarımıza gereklı işlemler yapılacaktır.

IRCForumu.Net Yönetim Adına.
Saygıdeğer IRCForumu.Net kullanıcıları;

"Yeni Sunucu Radyoları" bölümüne ileti ekleyecek kullanicilar'in dikkatine![/B]

• Konu acarken kullanacağınız konu başlığı ve mesajın içeriğine dikkat ediniz ve kurallara uygun olarak şablon oluşturunuz.

• Diğer Başlıkları eleştirirken tatlı dil kullanınız, saygı cervecesi icinde görüslerinizi bildirebilirsiniz.

• Bu bölüme "Yeni Sunucu Radyoları" konusu haricindeki gelişmeleri yazmayiniz.

• Polemik yaraticak başlıklar'dan lütfen kacininiz, unutmayin hepimiz ayni amac için çalışıyoruz.

• NOT:Kendinize nasil davranilmasini istiyorsaniz, lütfen başkalarınada o şekilde davraniniz..

• BİLGİ: Kurallarimiz açık ve nettir, uymayan arkadaşlarımıza gereklı işlemler yapılacaktır.

IRCForumu.Net Yönetim Adına.

IRCForumu.Net - Reklam Alanı