IRCForumu.Net - Türkiye'nin IRC ve mIRC Kullanıcılarının Buluştuğu Forum muhabbet

Bugünki Mesajlar  Arama

ircforumu sekershell
bizimkiler sosyalchat

Like Tree2Beğeni(ler)
  • 1 Post By Abyss
  • 1 Post By DuMaNsS
Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 04 Temmuz 2016, 18:32   #1
Geveze.org haksızlık

Reklam

Geveze.Org Sohbet Sitesinde Neler Oluyor

geveze.org

Merhaba arkadaşlar bugun geveze.org sohbet sitesini ve yönetim şeklini biraz ele alalım, bu sitenin yönetiminde ki arkadaşlarımız sanırım bu işi resmen ticarete dökmüş durumda para gelsin de nasıl gelirse gelsin mantığı ile aklınıza gelemicek yollar denemektedirler, cinsellik siteleri açıyorlar ve aynı anda dini ve islami siteler açıp bu iki karşı mantıkla ineternette sohbet eden insanları bir sunucuda topluyorlar, dini sohbet yapacak adam kendini birden bire sapıkça konuşmaların içerisinde buluyor bu sizce normal mi? yada adam erotik bir sohbet sitesi arayışında bunların sitesine denk gelirse yandı kullanıcı kendisini rahmani sohbetlerin içinde buluyor yani böyle bir mantık varmı para olsunda nasıl olursa olsun,bu örneği aşağıda sizlere resimlerle göstereceğim,

islamisohbet

Evet resme bakarsanız ne demek istediğimi daha iyi anlarsanız, ben bu durumdan rahatsızım ve o sitenin yöneticilerine rıca ediyorum en azından cinsel ve islami sohbet sitelerini farklı sunuculara ayırın.

Şimdi geçelim asıl konuya maddiyat bu işin neresinde ?

Sitelerine gelen reklamlar yada google ‘den gelen kazançlar kimseyi ilgilendirmez tabiki fakat bu arkadaşlar sohbet siteleri içinde #Sales kanalı adı altında Kademe Kademe Oper Admin yani yetki satışları yapıyorlar ve bunun yanında kanallarıda satıyorlar mesela #Sohbet kanalı devamlı el değiştirip satılıyor, isterseniz bir kaç resim ile inceleyelim.

Ve size bu sitenin yetkili bir adminin konuşmalarını göstermek isterim

zline

Gördüğünüz gibi ne kadar kibar ve olumlu konuşsamda aldığım tepki ortada izin istiyorum yetkili arkadaştan karşılık olarak zline atıyorlar.
Bu sitenin sahiplerine buradan rıca ediyorum öncelikle bu zihniyetteki arkadaşları derhal yönetimlerinden çıkarsınlar ve bu para alışverişi kanal ve oper admin satışları yasalmı vergiler veriliyormu bu konu hakkında bir açıklama yapmalarını rıca ediyorum bu yazım eleştiridir asla suçlama gibi bir niyetim yoktur lakin maddiyat varsa insanlardan örnek olarak veriyorum 500 tl alıyorsanız bunun açıklamasını zline olarak vermeniz hatadır, okuyan ve yorum atan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
Geveze.Org Sohbet Sitesinde Neler Oluyor

geveze.org

Merhaba arkadaşlar bugun geveze.org sohbet sitesini ve yönetim şeklini biraz ele alalım, bu sitenin yönetiminde ki arkadaşlarımız sanırım bu işi resmen ticarete dökmüş durumda para gelsin de nasıl gelirse gelsin mantığı ile aklınıza gelemicek yollar denemektedirler, cinsellik siteleri açıyorlar ve aynı anda dini ve islami siteler açıp bu iki karşı mantıkla ineternette sohbet eden insanları bir sunucuda topluyorlar, dini sohbet yapacak adam kendini birden bire sapıkça konuşmaların içerisinde buluyor bu sizce normal mi? yada adam erotik bir sohbet sitesi arayışında bunların sitesine denk gelirse yandı kullanıcı kendisini rahmani sohbetlerin içinde buluyor yani böyle bir mantık varmı para olsunda nasıl olursa olsun,bu örneği aşağıda sizlere resimlerle göstereceğim,

islamisohbet

Evet resme bakarsanız ne demek istediğimi daha iyi anlarsanız, ben bu durumdan rahatsızım ve o sitenin yöneticilerine rıca ediyorum en azından cinsel ve islami sohbet sitelerini farklı sunuculara ayırın.

Şimdi geçelim asıl konuya maddiyat bu işin neresinde ?

Sitelerine gelen reklamlar yada google ‘den gelen kazançlar kimseyi ilgilendirmez tabiki fakat bu arkadaşlar sohbet siteleri içinde #Sales kanalı adı altında Kademe Kademe Oper Admin yani yetki satışları yapıyorlar ve bunun yanında kanallarıda satıyorlar mesela #Sohbet kanalı devamlı el değiştirip satılıyor, isterseniz bir kaç resim ile inceleyelim.

Ve size bu sitenin yetkili bir adminin konuşmalarını göstermek isterim

zline

Gördüğünüz gibi ne kadar kibar ve olumlu konuşsamda aldığım tepki ortada izin istiyorum yetkili arkadaştan karşılık olarak zline atıyorlar.
Bu sitenin sahiplerine buradan rıca ediyorum öncelikle bu zihniyetteki arkadaşları derhal yönetimlerinden çıkarsınlar ve bu para alışverişi kanal ve oper admin satışları yasalmı vergiler veriliyormu bu konu hakkında bir açıklama yapmalarını rıca ediyorum bu yazım eleştiridir asla suçlama gibi bir niyetim yoktur lakin maddiyat varsa insanlardan örnek olarak veriyorum 500 tl alıyorsanız bunun açıklamasını zline olarak vermeniz hatadır, okuyan ve yorum atan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

IRCForumu.Net - Reklam Alanı

Alt 05 Temmuz 2016, 04:00   #2
Abyss
Guest

Cevap: Geveze.org haksızlık

Yani, söylenecek pek bişey yok gibi

Daha düzgün usluplu bi sunucu görmek isterdik daha güzel yardımcı olan yetkili konuşmaları, umuyorum ki bir gün göreceğiz bi arkadaşımız çıkıpta X sunucuda Y adminle geçen dialog tebrikler gibi.

Hayırlısı, kolay gelsin.

DuMaNsS bunu beğendi.

Alt 05 Temmuz 2016, 19:46   #3

Arkadaşım aynen katılıyorum bu eleştiriden ötürü çok tepki aldım ama bu eleştirileri baza alarak yönetimde ki arkadaşların kulağına kar suyu kaçırmak ama biz burada hepimiz aynı şeyleri yaparken aynı şeyler için koşarken birbirmizi her türlü elştirmemiz lazım ki elimizden geldidnğince iyi bir yönetim ruhuna vasfına sahip olalım ateş olmayan yerden kesinlik ile duman cıkmaz.bügün beni de eleştiren biri olsa yaptıklarım ve yapılanlardaan ötürü teşekür ederim. Nedini de çok acık günlük yaşam tarzıhayat şartları vs bazı şeyleri göremiyoruz bu yüzden eleştiriye açık olmak gerekir diye düşünüyorum Yorumlarınız için teşekür ederim saygılarımlaa kolay gelsin.iyi forumlar

Abyss bunu beğendi.

Alt 10 Temmuz 2016, 00:44   #4

Onlara söyleyin haksızlık yapmasinlar ayıptır yahu yaziktir yahu neyse geçmiş olsun

Etiketler
geveze haksızlık, geveze org.geveze chat, geveze sohbet, geveze şikayet, gevezeorg, haksızlık
IRCForumu.Net - Sponsor Bağlantılar