IRCForumu.Net | Türkiye'nin IRCd ve mIRC Forumu

IRCForumu.Net | Türkiye'nin IRCd ve mIRC Forumu (http://www.ircforumu.net/index.php)
-   Web Site Tanıtımı (http://www.ircforumu.net/forumdisplay.php?f=448)
-   -   Kamp ve Dağcılık Hakkında Her Şey (http://www.ircforumu.net/showthread.php?t=18216)

Kalavun54 18 Nisan 2021 01:17

Kamp ve Dağcılık Hakkında Her Şey
 
Site Adı: Doğada Kamp | Kamp ve Dağcılık Hakkında Her Şey
Açıldığı Tarih: 12-01-2021
Site Konusu: DogadaKamp.com; Sizlere Kamp Alanları, Kamp Yerleri, Yürüyüş Parkurları, Kamp Yemekleri Hakkında Detaylı ve En Doğru Bilgileri Verir.

Ülkemiz doğa güzellikleri açısından benzersiz alanlara sahiptir. Üç tarafı denizlerle çevrili ülkemiz yeşillik açısından da oldukça zengindir. Bu yüzden de kampçılık ülkemizde popüler olarak yapılan bir sosyal aktivitedir. Kamp Alanları arayan kişiler için dogadakamp.com adresimizde birçok kamp alanı detaylı bir şekilde incelenmiştir. Profesyonel kamp yapan kişiler bu alanları bilse de ilk kez kamp yapacak kişiler için kampçılık ve dağcılık hakkında web sitemizde değerli içerikler bulunmaktadır. Kamp yapmadan önce iyi bir planlama yapmak önemlidir. Kışın kamp yapacaksanız kamp çadırınız kışlık olmalı ve yanınıza battaniye veya uyku tulumu almanız gerekmektedir. Yemek pişirmek veya eşyalarınızı kurutmak için ateş yakacaksanız, gideceğiniz kamp bölgesinde buna izin verilip verilmediğini bilmeniz önemlidir. Her bölge ateş yakmaya müsait olmadığı gibi çevredeki ağaçların da ateşte yanıp yanmadığı çok önemlidir. Bazı bölgelerdeki ağaçlar ateşte asla yanmadığı için, bu bölgede kamp yapmak istiyorsanız yanınıza tutuşturmalık odun da almanız gerekmektedir.

Antalya'nın güzide turistik yerleşim yeri olan Kaş ilçesinde kamp yapmak istiyorsanız da Kaş Kamp Alanları bağlantısından bu ilçede ücretli ve ücretsiz şekilde kamp yapacağınız alanlar detaylı bir şekilde incelenmiştir. Kaş ilçesinin Akdeniz'e direkt olarak kıyısı olduğu için denize sıfır bir şekilde kamp yapabilirsiniz.


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 16:30.

Powered by vBulletin® Version 3.8.9 Beta 1
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0
IRCForumu - Sohbet - Bizim mekan
Copyright ©2005 - 2016 IRCForumu.Net | Tüm Hakları Saklıdır.